Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık her şeyden önce gelir. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam her bireyin hakkıdır.

Fizik tedavi doğuştan veya sonradan oluşan fiziksel ve fonksiyonel yetersizliklerin geri kazanılmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Hepimizin bildiği üzere erken tanı ve tedavi; hastalığın muhtemel seyrini, sonuçlarını ve etkilerini oldukça değiştirmektedir. Özellikle fizik tedavi, erken dönemde başlandığında ve düzenli bir şekilde devam edildiğinde birçok hastalıkta mucizevi sonuçlar vermektedir.

 • Antalya Evde Fizik Tedavi hizmetimiz, çeşitli üniversitelerden 4 yıllık Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü Lisans mezunu olan işini severek yapan ve tecrübesi bulunan fizyoterapistler tarafından sağlanmaktadır.

  Fizyoterapist ekibimizin önceliği mesleki gelişimini her koşulda ön planda tutan ve mesleki açıdan gelişmeleri, yeni yaklaşım tekniklerini ve farklı tedavi metodlarını yakından takip eden ilgili fizyoterapistlerden oluşmaktadır.

  Fizik tedavi uygulamaları sadece hastane ortamında değil ev ortamında da sağlanmaya başlanmıştır.

  Evde fizik tedavinin tercih edilme sebeplerinden bazıları şunlardır;
  • Hastaneye yatış için beklenen uzun süre ( beklenen süre boyunca kaybedilen en değerli gelişim evreleri )
  • Hastaneye yatış sağlandıktan sonra hasta sağlığını riske atabilecek enfeksiyon durumlarından kaynaklı
  • Hastanın hastaneye transferi sırasında fiziki ve maddi zorluklar
  • Seansların kişiye özel olmaması ve yeterli sürelerde olmaması
  • Çok sayıda hasta ile aynı ortamda bulunmak istemeyip kişisel hizmet alınmak istemesi
  Bu noktada Antalya Evde Fizik Tedavi hizmeti hastalara ve hasta yakınlarına sunulan daha az yorucu ve kaliteli bir tercih olmaktadır. Bunun sebebi de hastanın ve yakınlarının kendi uygun zamanlarını kendi belirlemesi ve kendine ayıracak bireysel vakitlerinin olmasıdır. Fizyoterapist açısından baktığımızda terapistimiz evde tedavi yaptığında hasta ile birebir ilgilenmesi ve hastaya özel bir program ayarlayıp bunu uygulaması verimlilik açısından daha iyi bir yaklaşım olur.

  Hastalarımızın fonksiyonel kazanımları ile birlikte yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal hayata alışmasını sağlamak başlıca önceliğimizdir. Mesleğimizin bize kazandırdığı empati yetisiyle, hasta ve ailesi için psikolojik açıdan yaşanan bu zorlu süreci, en kısa sürede kolaylaştırmak bizler için de oldukça büyük bir öneme sahiptir.

  Antalya Evde Fizik Tedavi hizmetimiz sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek sizin yanınızda olacaktır.

  WhatsApp Bize Whatsapp'tan ulaşın
  Call Now ButtonBizi Arayın